Akce
březen 2020

Úterý 3. března v 16.30–19.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Ženy v podnikání

Úspěšné ženy a jejich podnikatelské příběhy. Hledáte inspiraci pro své podnikání? Zajímá vás, jak náročné je v 21. století být ženou-podnikatelkou? Pak přesně pro vás bude další díl pořadů ze série #podnikám, který tentokrát připravujeme ve spolupráci s americkou ambasádou. Přijďte si poslechnout příběhy podnikavých žen, které ve světě byznysu uspěly. Naše pozvání přijaly Hana Fořtová, spoluzakladatelka úspěšného startupu Frusack, Zuzana Hloušková, která prorazila s plenami Bamboolik, i šéfka úspěšné strojařské firmy IN-EKO Eva Komárková.

Že nemáte hlídání? Nevadí, pro vaše ratolesti připravujeme dětský koutek.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 25. března v 16.30–18.00
Brno-Medlánky Zjistit více

AKCE JE PŘESUNUTA NA NEURČITO – #podnikám: Jak se naučit řídit firmu a nezbláznit se z toho

S ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu jsme se rozhodli pro přesunutí akce #podnikám z původně plánovaného termínu na neurčito.

------------

Čtyři osobnosti a s nimi i čtyři příběhy a čtyři způsoby vedení firmy. Jeden zavedl neomezenou dovolenou, druhá se v Brně stará o gastrohrdiny, třetí vede inovační agenturu, která tvrdí, že podnikání dává smysl, a čtvrtý – moderátor – je prý konceptuální performer a konzultant mezilidských interakcíJan Najvárek (Artin), Olga Vlachynská (Lidi z Baru), Petr Chládek (JIC) a Petr Skondrojanis (Cocuma).

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele