Akce
únor 2022

Středa 2. února v 16.30–18.30
Brno Zjistit více

webinář #startuji: Crowdfunding - jak na úspěšnou kampaň

DVTV má díky němu svůj vlastní web, Paměť národa aplikaci. Vy možná oblíbené tenisky od Vasky, anebo taky o souseda míň, protože V síti. Řeč je o crowdfundingu, konkrétně o tom odměnovém, který i v českém rybníčku každý rok o něco málo povyroste.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 10. února v 10.00–12.00
Brno-Medlánky Zjistit více

Brno.AI Meetup #4: Využití AI v mikroskopii

Zajímá vás téma umělé inteligence a jeho propojení s mikroskopií, která je městu Brnu tak blízká? Pak si nenechte ujít další meetup, který vás provede obecným vhledem do problematiky dnešní mikroskopie a vzájemné vnímání potenciálu pro umělou inteligenci. Dále se dozvíte, co všechno AI dokáže vyřešit, a poznáte její aplikace na příkladech a výsledcích z praxe. Cílem akce je inspirovat a propojit firmy nabízející technologie založené na umělé inteligenci využitelné v mikroskopii s firmami z oblasti mikroskopie a optiky.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 15. února v 14.00–17.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit. 
A to zcela zdarma.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 16. února v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Jak na týmovou spolupráci

Víte, co má společného rodina, studentský projekt a Manchester United? Pokud nemáte v rodině náhodou samotného Ronalda, pak je to tým! Tým lidí, kteří spolu tráví čas, spolupracují, komunikují. Jak ale v takovém týmu fungovat efektivně? Jak si rozdělit role a co všechno má vliv na dynamiku týmu? I to zjistíte na dalším webináři ze série #student. Tentokrát jsme do něj pozvali Míšu Sagitariovou, která má v JICu na starosti rozvoj našich lidí.

Akce JICPro studenty