Akce
únor 2021

Úterý 16. února v 14.00–17.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 17. února v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Value Proposition aneb Najděte své proč

Jestli v podnikání existuje něco jako odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec, tak bude mít hodně společného s value proposition. Jak totiž chcete vymýšlet tu správnou strategii a sestavovat funkční business model bez toho, abyste věděli, proč by od vás zákazníci vlastně měli chtít nakupovat? A právě o tom bude mluvit Principal Y Soft Venture Lukáš Konečný, který vám ukáže, jak poznat a správně popsat tu pravou hodnotu, kterou váš produkt zákazníkům přinese, a vysvětlí, že správná odpověď prostě není 42.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 23. února v 16.00–17.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Jak na úspěšný marketing v době krize?

Na webinář se již nelze přihlásit.

Jak reaguje marketing na náhlou změnu trhu, chování zákazníků i jejich potřeb? Výjimečná doba si žádá výjimečné postupy. A marketing není výjimkou. Podívejte se s námi na nové marketingové a byznysové trendy. Ty původní totiž dnes už možná fungovat nebudou, a proto je čas prozkoumat, jaké postupy naopak mají budoucnost a mohly by vaší firmě pomoci. Na další z akcí série #podnikám pro zavedené firmy o nich bude mluvit zkušený konzultant a interim manažer Radek Škornička.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele