Akce
únor 2020

Čtvrtek 6. února v 8.30– Pátek 7. února v 16.15
Brno Zjistit více

Tip: Konference českých nadějí II

Největší konference pro aktivní středoškoláky v ČR! Chceš na střední zkusit rozjet vlastní podnikání, práci na reálném výzkumu, dělat marketing pro známé korporace nebo jen zjistit, jaké možnosti se ti už teď naskýtají?

Ostatní akcePro studenty
Pátek 7. února v 9.00–13.15
Brno-Medlánky Zjistit více

#inspirace: Food Tech a budoucnost

Technologie, odpovědnost vůči planetě nebo jen vlastní pohodlí? Co vlastně určuje současné potravinářské a spotřebitelské trendy? Jak se změnilo naše rozhodování o tom, jak, kdy, kde a hlavně co si koupíme k jídlu? Během uplynulých let dospěla společnost do fáze, kdy je pro ni důležité minimalizovat dopady své spotřeby. Zajímá nás, odkud vlastně potravina pochází a co obnáší její produkce. Nebojíme se experimentovat s technologiemi, které nám usnadní víkendový nákup nebo třeba přípravu večeře. A to vše s sebou nese obrovské příležitosti pro inovativní podnikatelské nápady.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Pondělí 17. února v 16.30– Čtvrtek 27. února v 20.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#chcipodnikat: Becoming an entrepreneur

Do you have a business idea but do not know how to start a business? Or do you want to validate if your project has a chance of succeeding on the market? Apply for a 5-evening course from #chcipodnikat (#iwanttodobusiness) series – suitable for all who need help with starting their own business. After going through these seminars, you will get answers to all the questions related to starting a business as well as clearly defined business plan and you will know how to work with it. For the first time ever the program will be held in English.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 19. února v 16.30–19.00
Brno-Medlánky Zjistit více

PŘESUNUTO NA NEURČITO - #podnikám: Na cestě k podnikatelskému smyslu

S ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu jsme se rozhodli pro přesunutí akce #podnikám z původně plánovaného termínu na neurčito.

-----------

Co má společného pouliční gang s řízením firmy? Jaké manažerské výzvy dnes před podnikateli stojí? A jak fungují nové trendy řízení firem v praxi? O tom všem si bude povídat dlouholetý senior konzultant JICu a podnikatel Martin Dokoupil s „koučem koučůZdeňkem Štěpánkem, úspěšným byznysmenem a zároveň majitelem proslulé Akademie Libchavy, kam jezdí špičkoví manažeři a majitelé firem čerpat inspiraci. 

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 19. února v 17.00–18.30
Brno-Medlánky Zjistit více

#student: Jak připravit business model na míru svému podnikání

Business model je motor každého podnikání. Stačí ho správně sestavit a za chvíli vás doveze k podnikatelskému cíli. Pokud ho ale poskládáte špatně, bude vám to ve firmě skřípat a cestou se docela natrápíte. Jak tedy připravit business model, který bude sedět zrovna vám? Přijďte na studentský workshop ve středu 19. února a dozvíte se, co vše je třeba, aby se vaše podnikání mohlo naplno roztočit!

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 20. února v 18.30–21.00
Brno-Medlánky Zjistit více

Tip: Startup Grind – Soňa Jonášová, zakladatelka INCIEN

O tom, jak to všechno funguje, proč INCIEN vznikl a jak pomáhá firmám implementovat projekty cirkulární ekonomiky nám prozradí Soňa Jonášová ve fireside chatu se Zdenem Konečným z marketingové agentury KREJTA.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele