Akce
leden 2020

Středa 15.  ledna – Úterý 31. března Zjistit více

Tip: Míříte na trhy mimo EU? Získejte peníze na rozjezd s INNOWWIDE

Jste inovativní malý a střední podnik nebo startup? Míříte mimo trhy EU? Do 31. března 2020 můžete požádat o 60 tisíc eur na financování studie proveditelnosti projektů realizovaných s partnery ze zemí mimo EU. Cílem výzvy je podpořit komercializaci řešení evropských firem v rozvojových zemích, velkých rozvíjejících se ekonomikách (Brazílii, Rusku, Indii, Číně, Mexiku) a v rozvinutých zemích (USA, Kanadě, Japonsku, Koreji, Singapuru, Taiwanu, Austrálii, Novém Zélandu).

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 21.  ledna v 9.00–16.30
Brno Zjistit více

Tip: Konference Industry 4.0 2020

Chcete znát nejnovější trendy v průmyslu 4.0, zjistit, jaké jsou možnosti pro digitalizaci výrobních procesů a pokročilé automatizace? Tomu všemu se bude věnovat další ročník konference Brno Industry 4.0, který pořádá Regionální hospodářská komora Brno ve spolupráci s Industry Cluster 4.0.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Úterý 21.  ledna v 14.30–16.00
Brno Zjistit více

Exkurze do Kentica

Přijďte se s námi podívat 21. ledna do inspirativního prostředí firmy Kentico, která je hrdá na to, že světový business dělá z Brna. Nejen že se podíváte do firemních prostor, ale poté budete moct hodinu diskutovat s managementem firmy.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 22.  ledna v 17.00–20.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Na co mám talent? Jaké jsou mé silné stránky? Jaká kariéra je pro mě ta pravá? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 22. ledna na studentském workshopu.

Akce JICPro studenty
Pátek 24.  ledna v 17.00– Neděle 26.  ledna v 15.00
Kyjov Zjistit více

#chcipodnikat: Série podnikatelských seminářů v Kyjově

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Připravujeme pro vás víkendový kurz ze série #chcipodnikat pro všechny, kteří potřebují pomoci s rozjezdem vlastního byznysu. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat. Od pátečního podvečera až do nedělního odpoledne budete na svém nápadu pracovat s lektory i s ostatními účastníky.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele