Firmy v JIC

Níže je abecední seznam firem, které jsou nyní v JIC.

3Dim Laboratory s.r.o.

Společnost 3Dim Laboratory se zabývá výrobou počítačových a reálných 3D modelů lidských tkání, které se používají pro plánování operací na míru konkrétního pacienta a pro přesné tvarování lebečních implantátů. Pomocí systému CranioForm  jsou lékaři schopni přímo na sále vymodelovat chybějící část lebky a během operace ji usadit.

www.3dim-laboratory.cz

ADM, a.s.

Firma ADM (Advanced Dental Materials) se zabývá vývojem, výrobou a prodejem pokročilých zubních materiálů, při jejichž výrobě používá technologie vyvinuté původně pro letecký průmysl a kosmonautiku. Na vývoji patentované stomatologické hmotě s obchodním názvem Dentapreg pracoval tým odborníků z univerzity v Connecticutu pod vedením profesora Josefa Jančáře z Fakulty chemické VUT v Brně. Dentapreg lze použít například pro zubní náhrady a pro zpevnění dočasných můstků a tím nemusí být zdravé zuby dále zbytečně poškozované.

www.dentapreg.com

Air Technology

Air Technology navrhuje vzduchotechniku včetně vývoje, rekonstrukce a servisu. Firma vyrábí a dodává přesné klimatizační jednotky a moderní klimatizační systémy, které zásobují teplem či chladem, upravují vzduch a starají se o celkový energetický management.

www.airtechnology.cz

Bender Robotics s.r.o.

Společnost Bender Robotics se zabývá vývojem mobilních robotů pro široké spektrum zákazníků (strojírenský, energetický nebo stavební průmysl, armáda, zdravotnictví, reklama a marketing, veletrhy či muzea). Jsou to např. přepravní roboti pro strojní průmysl, reklamní roboti v zábavním průmyslu či robotičtí průvodci ve vzdělávacích institucích a muzeích. Společnost úzce spolupracuje s vědeckým týmem z Vysokého učení technického v Brně.

www.benderrobotics.cz

BioPeta, spol. s r.o.

Firma nabízí softwarové nástroje pro chemoinformatiku, počítačovou chemii a bioinformatiku, konzultace ohledně těchto softwarových nástrojů, praxe a školení v oblasti profesionálního vývoje vědeckého softwaru a služby v oblasti bioinformatiky.

BurgSys

Společnost BurgSys poskytuje softwarová řešení pro automatizaci a optimalizaci firemních procesů. Poskytuje flexibilní a modulární nástroj, díky kterému je jen s pomocí myši možné rychle navrhnout řešení danému zákazníkovi na míru. V současnosti řešení dosahují deseti až čtyřicetinásobného urychlení výpočtů oproti konkurenci, přičemž naše nástroje umí zpracovávat nejen databázová data, ale také obraz, audio a video. 

www.burgsys.com

Camvision

Camvision přináší sportovní zážitky široké veřejnosti pomocí systému automatického nahrávání, vysílání a analýzy sportovních událostí jako je fotbal či basketbal. Produkt SportAvid umožňuje automaticky nahrávat, analyzovat a vysílat živá utkání týmových sportů. Samozřejmostí je možnost vložení virtuální reklamy do vysílaného přenosu či tvorba grafický rozborů herních situací. Cílovou skupinou produktu jsou jak sportovní týmy, které chtějí díky video analýzám zlepšit svůj výkon, tak i televizní či sázkové společnosti poskytující živé přenosy z utkání svým zákazníkům.

www.camvision.cz

CF Plus Chemicals

Společnost CF Plus Chemicals s.r.o., chemicko-biotechnologický spin-off ETH Zürich, nabízí především fluoroalkylační činidla a fluoroalkylované chemické stavební bloky pro využítí ve výzkumu v oborech jako je fluoroorganická chemie, medicinální chemie, agrochemie, materiálová chemie a biochemie. Fluorované organické látky nacházejí zejména uplatnění při designu nových kandidátů na léčiva.

www.cfplus.cz

CleverAnalytics

CleverAnalytics umožňuje jednoduše identifikovat nový obchodní potenciál, optimalizovat pobočkovou síť, lépe využívat věrnostní programy, stanovovat obchodní plány a optimalizovat marketingové kampaně. Platforma přesně cílí na potřeby jednotlivých typů uživatelů od marketingového, finančního nebo obchodního ředitele po osoby odpovědně za realizaci dílčích úkolů uvnitř společnosti. Unikátnost řešení spočívá v kombinaci firemních a externích zdrojů dat čímž podporuje denní rozhodování na základě přesných dat a reálných ukazatelů.

www.cleveranalytics.com

Cool Ticketing

Společnost Cool Ticketing s.r.o. se zabývá vývojem mobilních aplikací pro výrobu a distribuci elektronických vstupenek a kuponů. Její patentovaná technologie eliminuje závislost kontroly platnosti vstupenek/kuponů na čtečkách čárových či jiných kódů. V telefonu není uložena pouze pasivní oprávnění k využití vstupenky/kuponu, ale cenina, která s návštěvníkem aktivně pracuje. Existuje zde propojení se všemi známými sociálními sítěmi, je zde zaintegrována mapa a GPS, díky velkému množství dalších chytrých funkcí se dá aplikace využít i pro marketingové a jiné účely.

www.cool-ticketing.com

Core International s.r.o. (Divize Tuna Pay)

Divize Tuna Pay se zaměřuje na vývoj a provozování vlastního platebního systému pro mobilní telefony. Společnost Core International získala cenu Student podnikatel nebo Česká cena za PR.

www.tunapay.com

EffiChem s.r.o.

Společnost EffiChem s.r.o. pomáhá ISO 17025 a 15189 akreditovaným a GMP schváleným laboratořím efektivně a bezpečně řídit jejich provoz pomocí IT systémů na řízení jakosti a řízení laboratoří, přinášejících lepší kontrolu a transparentnost do organizace laboratoře a interních procesů.

www.effichem.cz

Enantis s.r.o.

Enantis je biotechnologická společnost, která se zabývá vývojem v oblasti enzymových technologií a proteinového inženýrství pro biomedicínu, ochranu životního prostředí, zemědělství a vojenský obranný sektor. Společnost vyvinula šetrný způsob likvidace nebezpečného bojového plynu yperitu pomocí enzymů. Enantis vznikla jako spin-off v těsné spolupráci s Loschmidtovými laboratořemi na Masarykově univerzitě v Brně.

www.enantis.com

ENVINET a.s.

Společnost ENVINET je tradičním dodavatelem zařízení a služeb pro jadernou energetiku a průmysl, laboratorních technologií, zákaznických softwarů, průmyslové automatizace a systémů pro detekci ionizujícího záření. Předmětem projektu, se kterým byla firma přijata na JIC, je vývoj přístrojové techniky pro měření a spektrometrii ionizujícího záření na bázi digitální technologie zpracování detekovaného signálu.

www.envinet.cz

Eppendorf Czech & Slovakia s.r.o.

Zastoupení společnosti Eppendorf sídlí v budově JIC INBIT. Jedná se o předního světového výrobce laboratorní techniky, spotřebních laboratorních plastů a prostředků pro manipulaci s kapalinami. Společnost spolupracuje s Masarykovou univerzitou.

www.eppendorf.cz

FLEXICAT TOOLS s. r. o.

Společnost FLEXICAT TOOLS se zabývá výrobou patentovaných nástrojů určených pro dokončovací úpravy zakřivených ploch lodí, dopravních prostředků či automobilů. Tyto nástroje zjednodušují, urychlují a zdokonalují zdlouhavý proces tmelení a broušení těchto velkých ploch. Firma FLEXICAT TOOLS uspěla v roce 2008 v prestižní soutěži RED DOT Design Award a v roce 2009 vyhrála první místo v soutěži Miliónový nápad organizované VŠE v Praze.

www.flexicat-tools.com

Flextronics

Společnost Flextronics vznikla v Kalifornii přímo v srdci Silicon Valley, kde má také svoji základnu a nejvyšší vedení.  Je předním poskytovatelem služeb a řešení v rámci vývoje, inovací, nových technologií a výroby elektroniky. K jejím zákazníkům patří světové značky z oblasti automobilového, leteckého průmyslu, medicíny, spotřební elektroniky (např. tabletů, síťových komponentů, mobilních telefonů, počítačů, ale i sportovního vybavení).  V roce 2012 činily tržby 29,4 miliard USD. Flextronics pomáhá zákazníkům přinášet produkty na trh skrz inovace, vývoj a výrobu včetně následného servisu a logistiky, a to pomocí sítě výrobních a vývojových center ve více než 30 zemích na 5 kontinentech. 

GINA Software s.r.o.

Společnost GINA Software vyvíjí mapovým software pro mobilní zařízení umožňující navigaci v náročném terénu, koordinaci týmů a efektivní výměnu geografických informací.

Úzce spolupracuje s lidmi, kteří pracují přímo v akci - se záchranáři, lidmi z bezpečnostního sektoru, ekology nebo třeba mapéry. Díky tomu jim pomáhá řešit jejich každodenní problémy a zefektivnit jejich práci, udělat ji bezpečnější.

Hlavním produktem je GINA System, který je dostupný po celém světě. Tuto bezpečnostní technologii dodává firma pro EU, obchodní zastoupení má také na Haiti, v Japonsku a Maďarsku. Hlavními partnery společnosti jsou Motorola Solutions, Ercom (Francie) a Microsoft. Systém získal již řadu ocenění, mezi nejvýznamnější pak patří vítězství v národním kole Imagine Cup pořádanou společností Microsoft. Systém byl využíván při záchraně lidských životů např. na Haiti, v Japonsku apod.

www.ginasoftware.cz

G.L. Electronic s.r.o.

G. L. Electronic se zabývá technickou podporou při výrobě satelitní techniky, jejího měření a kontroly kvality při realizaci vesmírných, leteckých a vojenských projektů. Již od roku 2003 se účastní celé řady mezinárodních kosmických projektů, které realizuje převážně v Itálii a ve Francouzské Guyaně. K nejvýznamnějším patří například projekt evropské laboratoře Biolab na jednotce raketoplánu Columbus určené k biologickým experimentům v mikrogravitních podmínkách, satelit ENMAP pro analýzu ekosystému, biofyzikální, biochemické a geochemické analýzy, satelit BepiColombo pro mapování planety a její magnetosféry, družice Sentinel 1 – SMU pro sledování pohybu na povrchu oceánů, satelit Swarm pro měření magnetického pole ke sledování změn zemského klimatu, satelit Cosmo pro sledování Země, odpalovací rampy Vega a Soyuz ve Francouzské Guyaně a další.

www.glelectronic.cz

Icontio Ltd., organizační složka

Společnost Icontio je komplexním poskytovatelem a dodavatelem informačních a telekomunikačních technologií a profesionálních internetových řešení. Díky nové technologii, kterou firma využívá, bude v blízké budoucnosti umožněn nákup a platba zboží či služeb odkudkoliv prostřednictvím mobilního telefonu. Tato technologie zajistí například i to, že přímo na ulici u plakátu, ve kterém bude levný čip, bude možné pomocí mobilního telefonu zarezervovat vstupenky na koncert, zjistit bližší informace, nebo přímo lístky koupit.

www.icontio.com

IDEA RS s.r.o.

IDEA RS se zabývá vývojem softwarových produktů, konzultační činností a internetovými službami v oblasti statických a dynamických výpočtů stavebních konstrukcí. Společnost vyvíjí novou generaci programů pro výpočty betonových, ocelových a předpjatých konstrukcí, jejich částí a detailů.

www.idea-rs.cz

INVEA-TECH a.s.

Společnost INVEA-TECH, univerzitní spin-off , je výrobcem inovativních bezpečnostních síťových řešení pro sítě od 10 Mbps do 100 Gbps. Portfolio produktů je zaměřeno na oblasti monitorování síťového provozu a bezpečnost (NetFlow, NBA), uchovávání provozních a lokalizačních údajů (Data Retention), zákonných odposlechů (IP Lawful Interception) a akceleraci aplikací v FPGA.

www.invea.cz

Investiční aukce s.r.o.

Investiční aukce nabízejí uzavřené skupině malých a středních podniků zprostředkování průběžného odkupu pohledávek před jejich splatností. Pohledávky před splatností odkupuje uzavřená skupina prověřených investorů. Investoři formou aukce nabízejí podmínky odkupu pohledávek před splatností. Investor s kombinací nejvyšší profinancované zálohy a nejnižšího nabídnutého úroku na poskytnutou zálohu získá možnost odkoupit danou pohledávku před splatností.

www.investaukce.cz

IS4U, s.r.o.

Softwarová firma IS4U je orientovaná na návrh, realizaci a provozování informačních systémů a aplikací u zákazníků, kterým nevyhovuje tradiční typové řešení jejich problémů. Společnost vznikla v roce 2010 a byla založena bývalými pracovníky přední české univerzity, kteří po více než deset let zajišťovali koncepci a rozvoj informačních a komunikačních technologií nejen na své domovské univerzitě. Řešení v oblasti IT, na jehož vytvoření se přímo podíleli, byla postupně nasazena na pěti univerzitách v České a Slovenské republice.

www.is4u.cz

Jobote s.r.o.

Jobote je online HR nástroj, který výrazně zefektivňuje najímání nových zaměstnanců pomocí doporučení a sociálních sítí.

www.jobote.com

LentiKat's a.s.

Společnost LentiKat's a.s. byla založena v dubnu 2006. Společnost se zabývá biotechnologií lentikats, která představuje originální způsob enkapsulace bakterií, enzymů a mikroorganismů do tzv. biokatalyzátoru lentikats. Biotechnologie lentikats je velmi cenná, a proto je patentována a chráněna v několika desítkách zemí světa.

www.lentikats.eu

LEXICAL COMPUTING CZ s.r.o.

Lexical Computing je výzkumná společnost založená Adamem Kilgarriff v roce 2003 ve Velké Británii. Působí v oblastech korpusové a počítačové lingvistiky. Hlavním produktem je dotazovací nástroj Sketch Engine - webová aplikace, nástroj na zpracování a zkoumání textových korpusů. Místní pobočka společnosti spolupracuje s Fakultou informatiky Masarykovy univerzity.

Lifetech

LIFETECH je inovativní česká firma, která navrhuje a vyrábí generátory ozonu a UV reaktory, které slouží k dezinfekci vody a vzduchu. LIFETECH taktéž využívá potenciálu AOP. Přístroje jsou vyrobeny v Evropské unii. Firma se vymyká neobvyklou technickou znalostí.

www.lifetechozone.com

LTR s.r.o.

Posláním společnosti LTR je nahradit člověka robotem v situacích, kde je lidský život ve vážném ohrožení. Prvním produktem společnosti je robotický systém Orpheus-AC, který je určený pro speciální vojenský průzkum předem neznámých, potenciálně velmi nebezpečných oblastí.

 LTR je spin-off Vysokého učení technického v Brně a staví na dekádě zkušeností zakladatelů s vývojem a výrobou robotických systémů a na spolupráci s univerzitou.

www.orpheus-project.cz

Mautilus, s.r.o.

Mautilus je softwarová společnost, která se zaměřuje především na vytváření personalizovaných řešení na zakázku pro Smart TV výrobců Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips, herní konzole a také pro všechny platformy mobilních telefonů a tabletů jako Android, iPhone/iPad, Windows Phone/Windows 8.  Nejdůležitějším typem vyvíjených aplikací jsou multiscreen televizní a mobilní klienti pro velká OTT (Over-The-Top) řešení pro  dodávání videa.

www.mautilus.cz

Media4future

Media4future zajišťuje produkce rozšířené reality po celém světě. Věnuje se jak vkládání virtuálních objektů do živého vysílání, tak realizaci mobilních aplikací na propojení reálného světa z digitálním. Její služby využívají jak vládní organizace (např. Botswana Tourism), tak nadnárodní korporace (SAB Muller, RWE).

www.media4future.com

Meta IT s.r.o.

Společnost Meta IT se v rámci svých hlavních aktivit zaměřuje na školení v oblasti informačních technologií. Firma taktéž vyvíjí software na zakázku, například informační systémy, webové portály či jiné aplikace. Věnuje se také designu webových stránek, včetně hostingových služeb. Meta IT využívá kontaktů na vědecké pracovníky Fakulty informačních technologií VUT v Brně, kteří s ní spolupracují na řešení specializovaných zakázek.

www.metait.cz

NIKON spol. s r.o.

Renomovaná společnost NIKON, leader trhu v oblasti optických přístrojů, je jediná firma, která do svých mikroskopů vyrábí vlastní sklo a tím zajišťuje nejlepší záruku kvality svých přístrojů. S více než 90 roky zkušeností v oblasti mikroskopů stojí vždy v popředí optické a technologické inovace.  NIKON sídlí v budově JIC INBIT a na testování nejnovějších mikroskopů spolupracuje s Masarykovou univerzitou.

www.nikoninstruments.com

OptimSys, s.r.o.

OptimSys poskytuje technologie, produkty a služby v oblasti telekomunikací a počítačové telefonie. Zabývá se integrací telefonie do podnikových procesů, IT systémů a je specialistou na automatizaci hlasové komunikace s využitím počítačové syntézy a rozpoznávání řeči.  Produkty společnosti OptimSys nacházejí uplatnění v call centrech, v podnikovém telefonním prostředí či v dispečerských terminálech. Společnost má zákazníky na čtyřech kontinentech.

www.optimsys.cz

Pharmaceutical Biotechnology s.r.o.

Společnost Pharmaceutical Biotechnology byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na rozvoj a realizaci nových biotechnologických projektů s vysokým tržním potenciálem. Hlavními aktivitami firmy jsou výzkum, vývoj a výroba biotechnologických produktů se zaměřením na potravinářské, farmaceutické, hygienické, kosmetické a ekologické aplikace. Společnost  úzce spolupracuje s Masarykovou univerzitou, Akademií věd ČR, Výzkumným ústavem veterinárního lékařství v Brně a s firmou Favea, spol. s r.o.

www.pharmabiotech.cz

PhoneX s.r.o.

PhoneX je mobilní aplikace umožňující uživatelům realizovat bezpečné hovory, zprávy, soubory bezpečně a s maximální anonymitou uživatele. PhoneX je řešení pro anonymní a bezpečnou komunikaci pro lidi, které disponují a nakládají s citlivými/osobními informacemi, které chtějí chránit. Používáme systém šifrování pro každou službu – hlasové hovory, zprávy, soubory.

www.phone-x.net

Phonexia s.r.o.

Phonexia dodává technologie pro automatické získávání informací z mluvené řeči. Zabývá se technologiemi identifikace jazyka, mluvčího a pohlaví, detekcí (vyhledáváním) klíčových slov a frází v nahrávkách mluvené řeči a přepisem mluvené řeči do textu. Produkty Phonexia nacházejí uplatnění v aplikacích pro analýzu telefonních hovorů v call-centrech, v oblasti bezpečnosti a obrany a v multimediálních archívech. 

www.phonexia.com

QAce System s. r. o.

Společnost QAce System poskytuje služby v oblasti Quality Assurance (QA), komplexního testování logiky, zátěžových testů, aplikací a výroby testovacích dat pro projekty datových skladů a pro projekty implementace transakčních systémů, například v bankovnictví. Díky službám firmy QAce System lze dosáhnout snížení nákladů na odstranění a opravu chyb v již hotových aplikacích, zkrácení doby trvání projektů a zvýšení bezpečnosti použitím virtuálních a nikoliv reálných dat. Společnost čerpá z vlastní zkušenosti z řady QA projektů v bankovnictví (Bank of Montreal), telekomunikací (T-Mobile) a v sektoru spotřebního průmyslu (Kraft Foods).

www.qacesystem.com

RADIOSPORT spol. s r.o.

Společnost RADIOSPORT se zabývá již řadu let správou počítačů, které jsou součástí laboratorních přístrojů a počítačových sítí v těchto laboratořích. Spravuje například vybraná pracoviště Přírodovědecké fakulty či Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.

REENGINE CZ a.s.

REENGINE je poradenská firma zabývající se řešením problémů v oblasti efektivnosti obchodních a výrobních procesů, integrací IT systémů do celého procesu podnikání a zprostředkováním know-how v oblasti podnikatelských aktivit.

www.reengine.eu

Régio internet marketing s.r.o.

Společnost Régio Internet Marketing provozuje online rezervační webové portály zprostředkovávající ubytování v České republice, na Slovensku a v několika dalších zemích střední a jižní Evropy. V rámci této činnosti navazuje úzkou spolupráci s provozovateli ubytovacích zařízení, pro které vyvíjí systém pro snadnou správu svých prezentací.

www,mojeregio.cz 

ReplayWell, s.r.o.

Společnost ReplayWell umí zpracovat veškerá data a záznamy z konferencí či jiných akcí. Tato data pak zpřístupní na inovativním portálu SuperLectures.com. Tímto způsobem můžete například zviditelnit vaši konferenci pro vyhledávače (Google, Bing, Seznam) a pomoci tak propagovat nejen vaši konferenci, ale i sponzory. Účastníkům konference pak umožní pohodlný a rychlý přístup k záznamům včetně vyhledávání ve slajdech a řeči. Díky špičkovému výzkumu a vývoji v oblasti zpracování řeči, obrazu a textu je společnost schopna nabídnout světově unikátní službu.

www.superlectures.com

Robodrone

Robodrone vyvíjí a vyrábí profesionální bezpilotní letecké prostředky (UAV), alias drony, a zajišťuje podporu a služby spojené s jejich bezpečným užíváním v oblastech průmyslového užití, záchrany a bezpečnosti osob, zemědělství, geo-mappingu, filmu, doručování zásilek, leteckého průzkumu a výzkumu a dalších.

www.robodrone.com

Safetica Technologies s.r.o.

Společnost Safetica Technologies je vedoucím hráčem na trhu softwarové ochrany proti únikům dat a hrozbám způsobeným lidským faktorem. Vývojem produktů v oblasti vnitřní bezpečnosti se zabývá již od roku 2004. Vlajkovou lodí společnosti je software Safetica Endpoint Security – jediné kompletní řešení zabraňující finančním ztrátám spojeným s úniky dat a nízkou produktivitou. Na distribuci do více než 40 zemích spolupracuje Safetica Technologies se širokou sítí partnerů, se kterými sdílí společnou vizi: dělat svět bezpečnějším místem pro podnikání.

www.safetica.cz

Sewio Network

Společnost Sewio Networks se zaměřuje na nové progresivní bezdrátové technologie, pomocí kterých vyvíjí unikátní systémy pro přesnou lokalizaci a sledování pohybu objektů uvnitř budov. Tyto systémy označované jako RTLS (Real Time Location Systems) neboli Indoor GPS jsou často využívány pro řízení provozu v logistických centrech, jako bezpečností systémy v důlním průmyslu nebo také jako systémy pro monitorování pohybu osob při sportovních či kulturních akcích.

www.sewio.net

Sledovanitv.cz s.r.o.

Firma vyvíjí řešení pro internetový přenos televize (IPTV) a poskytováním souvisejících služeb. Její IPTV řešení, které již využívá mnoho českých internetových poskytovatelů, umožňuje sledovat chytrou televizi na širokém spektru koncových zařízení, a to v nejen optických, ale i bezdrátových sítích. Divák televize tak může sledovat na různých zařízeních různé pořady, nahrávat je nebo přetáčet a přijímat vysílání přes wi-fi signál.

www.sledovanitv.cz

SODATSW 

Společnost vyvíjí monitorovací a šifrovací software, který zabezpečí data na USB disku a počítači a slouží jako prevence krádeže a nedovoleného kopírování dat. Firmám i státním institucím produkty pomáhají chránit citlivá data. Šifrování dat a ochranu informací zajišťují například Ministerstvu financí ČR, Ministerstvu vnitra ČR nebo Úřadu na ochranu osobních údajů.

www.sodatsw.cz

STROKOM, s.r.o.

Firma Strokom se zabývá vývojem a výrobou komponentů spalovacích motorů. Firma úspěšně inovovala a vyrábí několik drobných motorových dílů jako například axiální a radiální vysokootáčková ložiska, těsnící a distanční kroužky, ventily a další. Pracuje na přípravě prototypů inovovaného systému vstřikování paliva dieselových motorů.

www.strokom.cz

Taurid Ostrava s.r.o.

Společnost Taurid Ostrava realizuje řízení výrobních procesů v komplexních dodávkách a službách pro zákazníky na celém světě. Nabízí osvědčená řešení s přiměřenou dávkou inovace, dbá na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, rozvíjí dlouhodobou spolupráci se zákazníky na bázi vzájemné důvěry a spolehlivosti.

www.taurid.cz

Tripomatic

Tripomatic nahrazuje tištěné cestovní průvodce moderními technologiemi a strukturovaným obsahem. Uživateli umožňuje si snadno vybrat místa nebo aktivity, které chce během svého pobytu vidět a vytvořit si předem podrobný itinerář výletu. Itinerář pak lze snadno použít buď v mobilní aplikaci, nebo prostě jen vytisknout a přibalit s sebou. Tripomatic funguje na freemium modelu, část příjmů tvoří také provize z rezervací hotelů a dalších travel produktů.

www.tripomatic.com

Vronli s.r.o.

Společnost Vronli poskytuje outsourcing online technické podpory. Kvalitní technická podpora zvyšuje spokojenost zákazníků a jejich loajalitu ke značce. Díky jejich produktu Servis Na Klik odstraňují propast mezi IT profesionály a koncovými uživateli.

www.vronli.cz

Wolf & Danniel s.r.o.

Společnost Wolf & Danniel zabezpečuje výrobu základních organických chemických látek, výrobu zdravotnických přístrojů, zařízení a chirurgických a ortopedických pomůcek.  Zabývá se také výzkumem a vývojem v oblasti společenských a humanitních věd.

Verze 1.4